Почалося все з того, що Техасі США обурились дозволом суду прибрати захисну стіну з колючого дроту, яку будували вздовж кордону з Мексикою. Після чого, мексиканці почали проривати кордон та бігти у напрямку Техасу влаштовуючи ХОАС!

Губернатори-республіканці 25 штатів США звинуватили в цьому безладі та ХАОСі, чинного президента США Джо Байдена у небажанні захищати американський кордон. До обвинувачень підключилися  Трампісти,  підбурює всі штати приєднатися до протистояння з чинною владою.

В свою чергу, військові Техасу взяли під контроль кордон з Мексикою, зараз там дуже пекельно, постійні сутички з мігрантами. При цьому, Техас звинуватив Президента Джо Байдена у змові з наркокартелями та планують відділитися від США. Звертаємо увагу, що такого звинувачення з боку Техас в бік Байдена не знайдено підґрунтя. Також таким звинуваченням, поки що немає доказів та нічім не підтверджено.

Чинний Президент Америки Джо Байден дав бунтівникам «24 години на стабілізацію, інакше нічим хорошим не закінчиться». Деякі експерти кажуть, але ми їм не віримо, що це початок громадянської війни в США.

А для  України нас вишенька на торті — спікер палати представників США вже заявив, що законопроєкт про безпеку на кордоні з Мексикою з тріском провалиться, відповідно провалиться і допомога нашій державі.

Чекаємо, що буде далі та сподіваємось, що Україну не залишать на самоті з російським агресором.