Київський ТЦК надіслав повістку військовому, який втратив на війні обидві ноги

Треш від Київський ТЦК СП продовжується! На цей раз, доблесні представники ТЦК СП  надіслали повістку військовому Олегу Симорозу, який втратив на війні обидві ноги.

Київський ТЦК надіслав повістку військовому, який втратив на війні обидві ноги

Київський ТЦК надіслав повістку військовому, який втратив на війні обидві ноги

За його словами, повістку прикріпили до комунальних платежів пожартувавши над інвалідом війни. Це при тому, що Олега вже давно зняли з військового обліку, бо він втратив на війні обидві ноги та зараз проходить протезування в США.

Це повістка, де мій рідний Деснянський ТЦК та СП пише, що я згідно законів про військовий обов’язок та про мобілізацію маю зявитись до них. Моя справа розрослась на гарний том різноманітних військових документів. І це попри те, що я півроку ходив туди як на роботу і бляха штамп у моєму військовому квитку про виключення з військового обліку ставили вони ж… Повістку до слова просто тупо приклеїли до квитанції за комуналку.
Шановний Деснянський ТЦК! Я перебуваю закордоном на протезуванні, бо підвернув ногу поки біг до кабінету воєнкома…
Тому на визначену дату я не встигну:((( Після повернення звісно ж прийду в гості, хочу подивитись як ви там служите. Тому до зустрічі!
Ще раз! Мобілізація потрібна! Але такі ситуації демонструють, що в роботі ТЦК просто хаос, який безпосередньо підриває обороноздатність країни…
Без претензій, просто ця ваша імітація служби уже відверто підзадовбала. Якщо ви просто робите тупу розсилку навіть не дивлячись у справу особи, то давайте ми вас змінемо на онлайн-бот, а вас відправимо у бойові підрозділи, бо дивлюсь ви щось дуже втомились служити у теплому київському кабінеті…
Тим часом йшов пʼятий місяць як мені встановили першу групу інвалідності внаслідок війни і мали б нараховувати пенсію… Остання виплата від держави була у вересні 2023 року ще як військовослужбовцю при звільненні зі служби. Добре, що я йшов служити не за пенсіями і у мене є робота.

Олег Симороз

«На визначену дату я не встигну, бо я в США на протезуванні. Після повернення звісно ж прийду в гості, хочу подивитись як ви там служите», — заявив військовий.

Київський ТЦК надіслав повістку військовому, який втратив на війні обидві ноги
Processed with VSCO with al3 preset

Це ж як, можна ненавидіти свій народ, щоб так знущатися? На нашу думку, а також думку військових, ТЦК СП зараз роблять все, щоб пересічні українці боялись та ненавиділи військових.   Слава Україні!