Коломойському повідомили про підозру в організації замовного вбивства.

Офіс Генеральної прокуратури України повідомив, що за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора відомому бізнесмену, підозрюваному в легалізації майна, отриманого шахрайським шляхом, повідомлено про підозру у вчиненні ще одного злочину, пов’язаного з організацією замовного вбивства (ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, п.п. 11, 12, ч.2 ст.115 ККУ). Журналісти УП стверджують, що мова йде про українського олігарха Ігоря Коломойського.

Апеляційний суд Києва визнав Ігоря Коломойського тільки громадянином Ізраїлю та Кіпру.

За даними слідства, український олігарх Ігор Валерійович Коломойський, щоб помститися, а свідки стверджують, що пан Коломойський дуже злопам’ятна людина,  замовив в Феодосії вбивство директора однієї з юридичних компаній за “невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства” я кому мав особистий комерційний інтерес у роботі металургійного заводу.

Далі слідство повідомляє, що члени кримінального угрупування під керівництвом олігарха Коломойського здійснили напад на директора однієї з юридичних компаній, завдавши йому удари та ножові поранення в життєво важливі органи. Водночас цей злочин не було доведено до кінця з причин, які не залежали від волі членів банди.

Правоохоронці повідомляють, що виконавців злочину з кримінального угрупування олігарха Коломойського затримали, а пізніше засудили до позбавлення волі на строки від 6 до 12 років.

Розслідування встановлення замовника вбивства було виокремлене в окреме провадження. І лише 8 травня 2024 року Коломойському було оголошено про підозру.

Відтепер, Ігорю Коломойському за організацію та замовлення загрожує позбавлення волі на строк до 15 років або довічне позбавлення волі.

У олігарха Коломойського, щось пішло не ТАК!