НАБУ і САП повідомили про підозру у незаконному збагаченні нардепу "слузі" Андрію Клочко

Поки в державі війна з російським агресором, народні обранці, депутати ВРУ, продовжують збагачуватися. НАБУ і САП повідомили про підозру у незаконному збагаченні чинному народному депутату України.

Народный депутат от партии "Слуга народа" Андрей Клочко

За даними слідства, у 2020-2021 рр. бідний народний обранець від політичної партії “слуга народу” Андрій Клочко набув у власність активи загальною вартістю 25 млн грн, хоча офіційний дохід та заощадження його та дружини за цей період становили не більше 14 млн грн.

 

Мова йде про 3 земельні ділянки на Київщині, 5 квартир у столиці, 2 нежитлові приміщення, а також автівки Tesla та Mersedes-Benz.

Нагадаємо, що правоохоронці звернули увагу на незаконне збагачення народного депутата Верховної Ради України “слуги народу” Андрія Клочка, після  оприлюднення журналістських розслідувань два роки потому, зокрема команди Bihus.Info.

Тобто, два роки потому вийшло розслідування журналістів команді Bihus.Info, а правоохоронці тільки схаменулись.

НАБУ і САП повідомили про підозру у незаконному збагаченні нардепу "слузі" Андрію Клочко

На жаль, в Україні правоохоронці реагують та проводять розслідування після того, як ретельне розслідування проводять журналісти та публікують. При цьому, правоохоронці переслідують журналістів викривачів корупції.

Кому війна, а кому і мати рідна!