https://news.telegraf.com.ua/ukr/ukraina/2024-04-13/5846122-pritula-nakhamiv-biytsyu-3-shturmovoi-yakiy-yogo-rozkritikuvav-istoriya-otrimala-prodovzhennya

Скандальновідомий український волонтер та громадський діяч Сергій Притула особисто за допомогою свого верифікованого акаунту в соціальній мережі Facebook запропонував військового 3-ї окремої штурмової бригади Валерія Жемчужнікова відсмоктати у його німецького вівчара Князь.

Така пропозиція військовому Валерію Жемчужнікову поступила від волонтера та громадського діяча Сергія Притрули після того, як військовий запитав: «А де розробки, де інженери. Розмінування за допомогою фпв (FPV-дронів, – ред.). І багато інших розробок, які допоможуть перемогти. Вам не набридло купу грошей витрачати на залізо, яке буде жерти топляк», – написав військовий 3-ї ОШБр у коментарі.

У відповідь, Притула відповів: «У мене у мами є вівчар німецький, Князь. Велика така собака. Так у нього спробуйте відсмоктати. Інших пропозицій поки нема», – написав Сергій Притула.

Сергій Притула запропонував бійцю ЗСУ Валерію Жемчужнікову відсмоктати у його собаки. 

Тобто, ви розумієте хто такий Сергій Притула? Якщо він собі дозволяє пропонувати відсмоктати у його собаки військовим, то що вин пропонує пересічним українцям?

На нашу думку, на таких скандальновідомий українських волонтерів та громадський діячів, як  Сергій Притула повинні звернути увагу як пересічні українці та і наші Європейськи партнери.

Вибачте, але це обличчя відомого  волонтер та громадський діяч нашої держави! Вирозумієте, кому ми донатимо наші гроші, а потім він, волонтер Сергій Притула пропонує військовим відсмоктати у його пса.