Закупівельника Міноборони Волошенкова планують  звільнити після згадок про його «антиукраїнську діяльність»

Головного закупівельника Міністерства оборони України Дмитра Борисовича Волошенкова планують на третьому році війни звільнити після згадок про його «антиукраїнську діяльність»

Про це неспішно, як і завжди заявила керівниця Агенції оборонних закупівель Міністерства оборони України Марина Безрукова.

Як і завжди, до цього гучного скандалу про участь пана Дмитра Волошенкова в «антиукраїнської діяльністі» пані Безрука не знала, також не знала кого та навіщо приймає на такі посади. Це все смішно, але не зовсім. В державі війна.

Через антиукраїнську діяльність звільняють закупівельника Міноборони

Нагадаємо, що напередодні у соцмережах з’явилися згадки про те, що він був активним учасником «Антимайдану» в Одесі, та раніше очолював одеський міський осередок «Партії регіонів».

Закупівельника Міноборони Волошенкова планують звільнити після згадок про його «антиукраїнську діяльність»

Крім того, пані Безрукова повідомила у дописі на фейсбук та у коментарі «Схемам», що ініціювала службове розслідування щодо «повноти спеціальної перевірки», яку Дмитро Волошенков ретельно проходив при працевлаштуванні в Агенцію, а також, що звернулася до правоохоронних органів із запитом на його додаткову перевірку.

За словами на наш погляд дивакуватої Марини Безрукової, Волошенкова прийняли на роботу за її попередника і за пів року до того, як вона очолила агенцію в лютому 2024-го. Він отримав посаду менеджера з зовнішньоекономічної діяльності та успішно проходив всі перевірки.

«Я не знала про його бекграунд. Водночас, я поцікавилась результатами перевірки Дмитра Волошенкова. Він пройшов поліграф, мені невідомо, чому ці ризики не були враховані. Згідно з висновками, він не мав корупційних ризиків, він професійно працює. Проте для мене неприпустимо працювати в команді з людьми, з якими в нас різні цінності», – заявила очільниця Агенції оборонних закупівель у коментарі «Схемам».

Сам скандальний Дмитро Волошенков сказав «Схемам», що пройшов перевірку на поліграфі. Питання ж щодо зміни політичної позиції та рішення працювати у державній структурі – залишив без відповіді.