https://republic.com.ua/article/zelenskomu-postijno-brehali-shhodo-budivnicztva-zahistu-energoob%D1%94ktiv-ta-fortifikaczij.html
Міністерство фінансів України та Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури не виконали задачі щодо захисту енергетичних об’єктів від російських обстрілів.

Про це заявив засновник і CEO холдингу MS Capital Максим Шкіль, інформує Цензор.НЕТ.

засновник і CEO холдингу MS Capital Максим Шкіль
засновник і CEO холдингу MS Capital Максим Шкіль

Багато було критики і блокування щодо будівництва захисту енергетичних обʼєктів. Можливі втрати для економіки внаслідок таких дій є неспіврозмірні з витратами. Це розумів Президент, ставив задачі, але йому постійно брехали! Борг перед “Автострада” тільки за захист енергетичних обʼєктів понад 5 млрд. Міністерство фінансів вважало, що це не є пріоритетно і грали в постійний футбол між Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, результат — фінансування нема, а ті задачі, які ставив Верховний Головнокомандувач нереалізовані“, – зазначив Максим Шкіль.

 

Коментуючи питання фортифікацій Шкіль зазначив, що компанію, яка є лідером ринку, ніхто до виконання робіт не залучив.

Результат — виконання програми Президента щодо будівництва фортифікаційних споруд теж всі бачать.  Говорити – не робити… погано, що за брехню перед Президентом в умовах війни нема відповідальності! Сьогодні наслідки таких дій можуть бути катастрофічні!” – підсумував Шкіль.