СБУ стежила за журналістом «Слідства.Інфо» через розслідування

Українські журналісти в один голос розповідають, що спецслужби України переслідують тих, хто викриває тотальну корупцію в Україні.

Нещодавно, пересічні українці дізнались від журналістів видання Bihus.info, працівники СБУ проводять сліжку за журналістами викривачами корупції, за ствердженням журналістів вказівку спецслужбам дають з Офісу президента України Володимира Зеленського.

Після виходу відеосюжету з розслідування  про стеження СБУ за Бигусами, нічого не відбулось. СБУ винних до відповідальності не притягнули, а ОП зовсім нічого з цього приводу не виказали.

На цей раз, на переслідування з боку СБУ скаржаться журналісти агенція «Слідства.Інфо» Керівниця та засновниця агенції «Слідства.Інфо» Анна Бабінець стверджує, що журналіста її агенції Євгена Шульгата після виходу розслідування ” Заможні жінки та королівська нерухомість генерала СБУ” почали переслідувати представники ТЦК за вказівкою СБУ.

Коли наш журналіст Євгеній Шульгат працював над розслідуванням про майно родини керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка, одного вечора його зустріли у супермаркеті представники ТЦК. Нам вдалося зібрати докази, що за нашим колегою стежили і що військових до Євгена привів працівник СБУ. Виявлені факти свідчать, що повістка — це помста за неприємне для Вітюка розслідування.

Подробиці в сюжеті Анни Бабінець

представники ТЦК намагались вручити повістку журналісту «Слідство.Інфо» - схоже, за вказівкою працівника СБУ.

представники ТЦК намагались вручити повістку журналісту «Слідство.Інфо» - схоже, за вказівкою працівника СБУ.