Дуже цікава помічниця голови Київської ОВА Руслана Кравченка та в той самий час, активістка Євгенія Ростолопа,  з одного боку, відома як лобістка скандального забудовника в Ірпені Олександра Пікуліка, а з іншого боку — бізнесвумен, що до цих пір, працює на росіян-окупантів!

Пані Ростолопа нещодавно стояла на захисті рекламних бордів того ж Пікуліка, до цього керувала дитячим садком, юридичними компаніями, а також намагалася стати депутатом від партії «Слуга народу».

Євгенія Ростолопа проросійська слуга народу

Одна з компаній, якою Ростолопа керує зараз, на 15% належить російській фірмі “КОНДОР-ЕКО” та на 34% громадянину росії. І такий факт голову Київської ОВА Руслана Кравченка це зовсім не бентежить.

З останніх скандалів пані Ростолопи – побиття жінки

Але навіть після цього гучного скандалу «активістка “слуг народу”» Євгенія Ростолопа продовжує супроводжувати керівництво Київської ОВА де тільки можна.

На тлі недавнього затримання СБУ агента російського ГРУ,  який працював саме у Київській ОВА під керуванням голови Київської ОВА Руслана Кравченка, наявність ще однієї любительки так названого «русского мира» в оточенні Кравченка – вже не здається збігом обставин.