Радник Президента Зеленського Артем Шило

НАБУ і САП викрили кримінальну групу, яка заволоділа майже 95 млн грн АТ «Укрзалізниця» на закупівлі трансформаторів під час повномасштабної війни в Україні з російським окупантом. За даними слідства, саме ексрадника Офісу Президента Зеленського Артем Шило, очолює це угрупування.

НАБУ і САП викрили організовану групу, яка заволоділа майже 95 млн грн «Укрзалізниці» на закупівлі трансформаторів під час воєнного стану.

НАБУ і САП викрили організовану групу, яка заволоділа майже 95 млн грн «Укрзалізниці» на закупівлі трансформаторів під час воєнного стану.

Нагадаємо дещо про Артема Шило:

Спецагент Шило: майно на $4 млн, скандал з 1хBet і зв’язок з Татаровим

Таємниця мільйонів! Гучний скандал в СБУ- бізнес із росіянами? Почати зачистку – переможемо!

Шило Татарова у СБУ / Дерибан обленерго / Мобілізація | Шабунін + Ніколов

Люди Єрмака, спецагент Шило і самопіар Тимошенка: політичні зашквари 2022

Видання “Економічна правда” повідомляє, що з червня по грудень 2022 року лідер групи через підконтрольних службових осіб “Укрзалізниці” забезпечив обрання наперед визначеної компанії постачальником силових трансформаторів за завищеною вартістю.

За даними джерел ЕП, йдеться про ексрадника Офісу президента Артема Шила.

НАБУ вказує, що він організував підготовку та направлення до УЗ листа “Щодо загроз державній безпеці”, який став підставою для відхилення пропозицій інших учасників закупівлі зі значно вигіднішими ціновими умовами.

Компанію-переможця контролює громадянин Білорусі, який має зв’язки з Росією.

Переможець закупівлі через зареєстровану в Болгарії контрольовану фірму-прокладку закупив трансформатори у виробника в Узбекистані та перепродав УЗ за ціною, штучно збільшеною майже вдвічі.

“Унаслідок реалізації схеми впродовж 2022-2024 рр. “Укрзалізниця” зазнала збитків на суму 94,7 млн грн, якими учасники злочину заволоділи та розпорядилися на власний розсуд”, – йдеться в повідомленні.

Завдяки діям НАБУ та САП суд наклав арешт на 53 млн грн на банківських рахунках компанії-постачальника. Лідера, співорганізатора та двох учасників організованої групи затримали.

Поки пересічні українці захищають нашу державу, чиновники та близькі до них люди крали та продовжують красти. Журналісти неодноразово розповідали, хто такий Артем Шило, але його призначали радником Офісу президента, прийняли на роботу до СБУ, а зараз з’ясовується, що він маючи заплямовану репутацію розкрадав “Укрзалізницю” та працював в СБУ, а отім ще і радником Офісу президента Зеленського. І це під час повномасштабної війни з російським окупантом! А що казати про інших? Йому подібних, про яких постійно кажуть та пишуть журналісти?!

Тепер чекаємо коли пан Шило за допомогою особливого листа покине Україну.