ТОП зашкварів зі співбесід до Конституційного суду: п'яні водії, "скелети" родичів і незнання закону

Конституційний суд України відібрав 8 кандидатів на наступний етап конкурсу на посаду суддів КСУ. Співбесіди на попередньому етапі проходило 40 кандидатів, вони є чинними суддями і вже давно виносять свої рішення від Імені України.

У членів конкурсу та суспільства до доброчесності більшості кандидатів є чимало запитань. Журналісти  Bihusinfo  прослідкувати та віддивились відеозаписи зі співбесід з потенційними кандидатами на посаду судді КСУ, щоб зрозуміти, хто і з яким бекграундом подавався на одну з найпрестижніших посад в країні.

Серед так названих кандидатів на високу посаду судді КСУ, журналісти  Bihusinfo побачили на співбесіді чинних депутатів Верховної Ради, чинних суддів які люблять  поїздити напідпитку, суддів, що не знають дати прийняття Конституції України та не декларують майна.

Хто з них відсіявся, а хто пройшов у наступний етап конкурсу — у матеріалі Наталі Лазарович.

Відеосюжет від журналістів Bihusinfo показує нам, всім українцям те, що своїм мовчанням ми згодні, що зазначені в відеосюжеті чинні судді вершили правосуддя від імені всієї України.

Нікому не буде великим секретом, що майже всі судді на першому році своєї праці дозволяють собі купувати коштовні маєтки та автомобілі, і на жаль, правоохоронна система України цього не бачить. Також президент та його оточення цього теж не бачать та не реагують.

Слава Україні!