Український тренер Чорноморця не повернувся зі зборів і втік за кордон.

Днями стало відомо, що український тренер Одеського “Чорноморця”  Ігор Касьяненко не повернувся зі зборів і втік за кордон, який увійшов до тренерського штабу Романа Григорчука на самісінькому початку 2022 року.

Тренер "Чорноморця" поповнив список втікачів на зборах: що відомо

Схоже, що приклад двох колишніх представників жіночого футбольного клубу «Кривбас», SMM-спеціаліста Романа Лопатіна та фотографа Романа Медведєва, які не повернулись в Україну після матчів Ліги чемпіонів у Швеції, став орієнтиром для ще однієї футбольної людини.

Два працівники Кривбаса не повернулися в Україну після матчу жіночої ЛЧ

 

За неофіційною інформацією, свою роботу у «Чорноморці» Касьяненко припинив заради подальшої втечі за океан. На відміну від решти членів одеської команди, які не нехтували виданим Міністерством молоді та спорту дозволу на виїзд за кордон під час військового стану в Україні, уродженець Луганська вирушив до США.

Нагадаємо, що троє артистів Львівської опери відмовились повернулися до України. Як повідомляють українських ЗМІ, усі троє провідних артистів Львівської опери Андрій МихаліхаЮлія Михаліха-РомаБогдан Ключник, заздалегідь попередили про втечу колег і попрощавшись з ними віртуально.

Троє артистів Львівської опери відмовились повернулися до України

Ця прикра ситуація нагадує радянські часи, коли наші спортсмени повертались до СССР після відрядження з закордону.