Most Ukrainians want Zelensky in office until martial law is canceled

Останнім часом майже по Європі та Україні шириться інформація через деякі западні ЗМІ про те, пересічні українці хочуть, що після закінчення президентського терміну у чинного Президента України Володимира Зеленського продовжився до кінця війни.

Most Ukrainians want Zelensky in office until martial law is canceled – переклад : Більшість українців хочуть, щоб Зеленський був на посаді до скасування воєнного стану

Більшість українців хочуть, щоб Зеленський був на посаді до скасування воєнного стану

Звертаємо увагу на те, що інформація такого роду почала з’являтися у світових та українських ЗМІ після того, як більшість українських ЗМІ розмістили на своїх шпальтах останні опитування.

 

За даними соціологів, більшість українців – 59% – одночасно довіряють і Зеленському, і Залужному. Частка українців, які мають поляризовані погляди, є досить невеликою: лише 14% довіряють головнокомандувачу і при цьому не довіряють президенту, і лише 1% довіряють президенту, але не довіряють Залужному.

 

За результатами опитування, лише 12% українців довіряють судам та 9% – прокурорам. Не довіряють – відповідно 61% та 64%

Зазначену інформацію ми взяли з видання “Слово і Діло“.

Видання “Суспільне НОВИНИ” у себе на шпальтах повідомляють:

Одразу після відставки Залужного довіра знизилася ще на 5 відсоткових пунктів до 60%. Таким чином, загалом на період 5-10 лютого 64% довіряють президенту, але на кінець цього періоду показник становить 60%”, — вказали в опитуванні.

Опитування КМІС
Графіка Київського міжнародного інституту соціології

Заступник директора КМІС Антон Грушецький заявив що, “період між груднем 2023 року і лютим 2024 року, тобто два місяці, був насиченим подіями, проте, вочевидь, найбільш резонансною була відставка Залужного”.

При цьому світові ЗМІ пишуть, що ” Згідно з результатами нового опитування, більшість українців хочуть, щоб президент Володимир Зеленський залишився на посаді, і вважають, що вибори в країні потрібно відкласти, доки в Україні не припиниться воєнний стан“.

Що зараз відбувається у світової журналістики незрозуміло, стосовно українських ЗМІ, як кажуть все зрозуміло та українськими журналістами постійно двигали олігархи та гроші, а ось, що твориться зі світовими журналістами незрозуміло.

Своїх висновків ми давати не будемо, бо це зараз дуже небезпечно після масового стеження та прослуховування українських журналістів спецслужбами.