Ось і потихеньку дійшло до того, що Telegram загрожує безпеці України, – заявляє представник ГУР Міністерства оборони України  Андрій Юсов.

Про це повідомляє видання “Судово-юридична газета” з посиланням на «Укрінформ».

За словами представника розвідки, наша держава  вибудовує зараз комунікацію з адміністраціями усіх платформ, у тому числі з месенджером Telegram, щоб працювати за прозорими правилами: і згідно з українським законодавством, і відповідно до міжнародних стандартів.

Тобто, ми так розуміємо, а може і помиляємось, наша влада планую заборонити в Україні використання менеджеру Telegram?

Нічого не нагадує? Ну типу рашу-підарашу, де вже давно заборонили використання  менеджеру Telegram.

«Що стосується Telegram, то загрози, які він несе для суспільства, є реальні. Мова йде не про окремих користувачів чи окремі медіа, які представлені на цій платформі, питання до самої платформи.

Вона містить в собі цілу низку загроз для інформаційної, і не тільки інформаційної, безпеки нашої країни. Так, на це питання треба давати відповідь, і я думаю, що це обов’язково відбудеться», — зазначив представник ГУР Андрій Юсов.

«З кимось це виходить краще вирішувати, з кимось складніше. З Телеграмом виходить найважче. Це постійна робота, багаторівнева: як на території самої платформи шляхом створення контенту, який би руйнував міфи, роз’яснював і покривав цільову аудиторію, так і робота з погляду унормування діяльності цих майданчиків. Усі ці заходи вживаються, але роботи ще справді багато», — зауважив Андрій Юсов.

Нагадаємо, що Олексій Данілов висловився про можливу заборону месенджера Telegram. Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що месенджер Telegram є небезпечним та вразливим.

Також секретар РНБО Олексій Данілов наголосив, що «Telegram – це системи впливу, де люди за гроші починають просувати ті чи інші речі. Це не про журналістику, це про вплив».

За словами Данілова, «якщо до нас надійдуть документи відповідних служб, які мають на це право, – повірте, за нами не забариться».