Новий командувач ТрО Плахута

Призначений президентом України Володимиром Олександровичем Зеленським на посаду командувача військами Територіальної оборони Ігор Плахута на час Революції Гідності працював у МВС та керував силами ВВ під час розгону Майдану.

Володіючи вказаною  інформацією, Президента Зеленського не зупинила ганебне минуле Ігоря Плахути і він його призначив, особистим наказом  новим командувачем ТрО.

Деталі: Вночі 10 грудня 2013 року правоохоронці зачистили урядовий квартал від барикад Євромайдану.

Пізніше  Плахута, на той час начальник управління Південного територіального командування внутрішніх військ МВС, заявив, що для розчистки вулиць залучили близько 400 бійців внутрішніх військ та спецзагону “Беркут“.

За його словами, “люди в чорному, які розбирали барикади, були комунальниками“.

Тоді ж Плахута звітував про нібито двох постраждалих “беркутівців”.

21 січня 2014 року, як писали ЗМІ, посадовець МВС вийшов до мітингувальників для перемовин, і що то був саме чинний командувач військами Територіальної оборони.

Довідково: У 2005–2008 роках Плахута служив командиром Окремої президентської бригади.

Станом на 2009 рік був командиром 169-го навчального центру. Згодом – начальником управління Південного територіального командування Внутрішніх військ МВС.

Нагадаємо: 11 лютого був оприлюднений указ Зеленського, згідно з яким Сили Територіальної оборони очолить Плахута замість звільненого у п’ятницю Анатолія Баргилевича.

Джерело: “Українська правда

Слава Україні! Если ШО… Ігор Плахута вже хороший, бо він з команди Зеленського, майданівців жалко, але ОП потрібно тягнути своїх на верх.