Дмитро Разумков

Зацитував сьогодні з трибуни «заспокійливу» промову радника ОП Подоляка за квітень 2023 року. Там він висміював електронну мобілізацію росіян, говорив, що вони не зможуть виїжджати з країни, брати кредити, керувати авто і перетворюються на повноцінних рабів. А вам це нічого не нагадує в контексті провладного законопроекту про мобілізацію №10449⁉️

Влада сміялася над рашистами, готувала українців до відпусток у Криму та шашликів, говорила все, що завгодно, крім правди! Тепер приймає закон, який принижує українців! Вони брешуть усім захисникам, які вже два роки на фронті, про демобілізацію, бо її насправді в законопроекті немає! Сьогодні, коли Рада розглядала «мобілізаційний» законопроект №10449, у залі не було головнокомандувача ЗСУ.

Президент хотів перекласти відповідальність за цей закон на військових, але насправді його автори сидять в ОП! А винними будуть депутати, які за це проголосували! Але схоже, що вони не усвідомлюють, що поза Парламентом є інше життя, і їм ще треба буде ходити серед людей і дивитися їм в очі!