Черговий скандал з ТЦК в Одесі. Як заведено в України, представники ТЦК Одеси під прикриванням Нацполіції, порушуючи чинне законодавство зупинили громадський транспорт, зайшли та почали беззаконня.

На мові, російського агресора, а в Одесі представники ТЦК спілкуються та вчиняють правопорушення на мові агресора, почали зневажливо поводитися з містянами, а коли їм робили зауваження вони відверто залякували. При цьому, нацполіція все бачила та мовчала.

“Закрыла свой рот и сиди писяйся в штани! “,- Представник ТЦК Одеси таким чином розмовляють з тими, хто платить нагоди, які йдуть на потреби ЗСУ, з тими, хто донатить, з тими, хто допомагає ЗСУ.

Ситуація Нагадаємо, що останнім часом ЗМІ не встигають розповідати про численні скандали та порушення чинного законодавства з боку представників та ТЦК, але влада, Президент Зеленський не реагують!

Якщо вас представники ТЦК та Нацполіцію публічно  б’ють, принижують, або знущаються на мові агресора, українці зможуть залишати «бойові» разом з чайовими у ресторанах, – ініціатива від МОНОБАНКУ.