Щодо цифровізації військових в Україні

У відомому українському виданні   Цензор.НЕТ із посиланням на Zaxid.net,  вийшла стаття під назвою ” Працівник Тернопільського ТЦК встановив неліцензійну російську програму та спричинив витік даних про іноземців, які хотіли вступити до ЗСУ, — поліція“.  

Журналісти зазначають, що один з працівників Тернопільського центру комплектування та соціальної підтримки встановив на комп’ютери ТЦК неліцензійну програму російського виробництва та спричинив витік персональних даних іноземців, які планували вступити до лав Збройних сил України. І це сталося після того, як наші депутати Верховної Ради України (ВРУ) прийняли закон про тотальну цифровізацію військовозобов’язаних.

Тобто, те, що цифровізація військовозобов’язаних чоловіків в Україні це небезпечно не зупинило народних обранців, які кожного разу голосують за антиконституційні закони під куполом ВР. Відверто кажучи і цей випадок не став для них прикладом і тому, на нашу особисту думку тепер кожен чоловік наражений на небезпеку завдяки депутатам ВРУ. 

Але їм начхати на пересічних громадян України, вони вже своїх рідних сховали від війни за кордоном, а самі отримали бронь, щоб не йти на фронт захищати нашу державу.

Висновок адвоката з приводу електронного реєстру військовозобов’язаних.

Як зазначається, через витік даних російський Telegram-канал поширив інформацію про 86 чоловіків з інших країн, які хотіли служити в Україні в лавах української армії.

Тернопільські кіберполіцейські з’ясували, що до злочину причетний інспектор мобілізаційного відділення, який відповідав за рекрутингову кампанію серед іноземців.

Зазначається, що чоловік збирав документи кандидатів, готував запити на проведення спеціальних перевірок та скеровував їх у державні органи.

Так, працівник військкомату встановив на робочий та свій комп’ютер неліцензійне програмне забезпечення російського виробництва. Ця програма дозволяла посадовцю працювати віддалено зі службовою інформацією.

У поліції Тернопільщині зазначили, що програма містила шкідливий код, який став причиною витоку персональних даних 86 іноземців. Таким чином, інформація про закордонних кандидатів у ЗСУ з’явилася на російському телеграм-каналі.

 Джерело: https://censor.net/ua/n3471848