Як ми неодноразово бачили в телегрма-каналах, на Ютюбі представники ТЦК поручаючи чинне законодавство під прикривання правоохоронців та  влади знущаються на українських чоловіками, викрадають, б’ють, погрожують вбивством. Це все бачить і знає Президент Зеленській та його близьке оточення, але не він, ні його люди не реагують на тотальний “беспрідел” з боку військкомів та представників ТЦК.

 

Черговий і не останній скандал з участю Нацполіції та представників ТЦК відбувся на Київщині, під Броварами. Там під пильним наглядом Нацполіції, представники ТЦК влаштували побиття 55 річного водія  вантажівки на очах його дружини, потім вони погрожували вбивством як водію та і його дружині та роботодавцю.


Після інциденту, Нацполіція та ТЦК намагались скандал приховати шляхом залякування роботодавця та власника вантажівки, та водія з дружиною.

На зараз, Нацполіція відкрила провадження, але розслідування не проводить, відкрила службову перевірку, але поліціянт який наглядав за побиттям водія та власника вантажівки продовжує працювати та прикривати представників ТЦК.

З Цього приводу всі мовчать та намагаються приховати скандал роблячи водія та його роботодавця винними в цьому скандалі.

На нашу думку, дію представників ТЦК та Нацполіції  направлені на знищення чоловіків в Україні. Добре, якщо ми помиляємось!

Террор ТЦК на улицах дискредитировал идею мобилизации, снизил моральный дух общества и подорвал единство в государстве. Это должно быть прекращено как можно скорее, но нам нужны реальные и эффективные альтернативы. Над этим вопросом, в частности, мы сейчас и работаем”, – сказал нардеп Егор Чернев.

Але, далі відео вказує на те, що ми зовсім не помиляємось з приводу знищення.


Майже по всім епізодам на всіх відео справи не розслідувані, винні не наказані, а ті, хто поскаржився все давно на передовій, або….