Ігор Кривошеєв

Як ми з вами добре знаємо, виключно суд може сказати чоловік “ухилянт” чи ні. Це виключно в компетенції суду виясняти та визначати, хто ухилянт, а хто ні.

Народний депутат від партії “Слуга народу” Ігор Кривошеєв закликав чоловіків, що не готові стати на захист країни, “шукати собі інше громадянство”. Але, без рішення суду чоловіки не ухилянти, виходить, що депутат Верховної Ради України (ВРУ), представник політичної партії “слуга народу” Ігор Кривошеєв порадив чоловікам шукати собі іншу країну.

Ігор Кривошеєв

А чому ви, “слуги народу” не відкриваєте кордони та не випускаєте тих, кого посилаєте шукати собі іншу країну?

Окрім того, народний ВРУ Кривошеєв  додав, що “чоловіки винні країні своє життя”! Виходить зі слів “слуги народу”  країна яка нічого чоловікам не дала, життя, роботу, квартиру, блага, захист, нічого їм і не винна.

Ми винні цій країні. Можливо, своє життя. Особисто не тішуся надіями, що я зможу якось уникнути цієї війни, я схиляюся до того, що мені теж доведеться воювати в цій війні“, – зазначив “слуга” Ігор Кривошеєв.

Хочемо нагадати,  чинне скликання Верховної Ради України зберігає свої повноваження до кінця воєнного стану, тому вони не дуже поспішають закінчувати війну, а тем більше так висловлюватися у бік пересічних українців.

Згідно з частиною 4 статті 83 Конституції України, у разі закінчення строку повноважень Верховної Ради України під час дії воєнного чи надзвичайного стану її повноваження продовжуються до дня першого засідання першої сесії Верховної Ради України, обраної після скасування воєнного чи надзвичайного стану.

 

Джерело: Ігор Кривошеєв/Telegram