Испаряющиеся люди

На нашу думку, після прийняття антиконституційного закону “про мобілізацію“, нашу державу накриє хвиля культу «йохатцу» (jouhatsu) 蒸発. Таких людей  називають 蒸発 «йохатцу» ― ті, хто зникають вночі.

Щороку в Японії безслідно зникають десятки тисяч людей  за особистим бажанням. Вони намагаються втекти від проблем на роботі чи в родині, або після того, як втрачають роботу та не можуть знайти нову. Поліція Японії рідко таких людей знаходить, бо не має права затримувати, утримувати, або, наприклад, отримувати їхні дані з мобільного телефону.

Испаряющиеся люди

В Японії зникнення вважається не злочином, а навпаки ― правом громадянина Японії. За десятиліття довкола охочих зникнути розвинулась ціла інфраструктура: існують компанії-перевізники, які швидко можуть скласти й вивезти речі клієнта. Є райони, в яких можна анонімно влаштуватись на роботу, з цим допомагає якудза. Ось тільки японська громадяни розчиняються від соціальних проблем, а українських будуть віт ТЦК та постійного порушення прав людини. До речі, до війни в Україні законодавство не працювало, а зараз зовсім важко сказати воно ще є в нашій державі.

Після прийняття нового закону “про мобілізацію”, нас не здивую коли чоловік в Україні почнуть розчинятися і стануть укрїнськими  «йохатцу» (jouhatsu) 蒸発.

Ми не юристи та не адвокати, але адвокати кажуть: