Наші народні обранці вже не знають, як та кого “нагнути” щоб получити побільше грошей, вони розглядають та приймають антиконституційні закони, на приклад, про мобілізацію, а, бо про “бронь за гроші”.

У Верховній Раді України народні обранці жваво обговорюють ініціативу, що розширює можливості бронювання військовозобов’язаних працівників. Крім 1,5% військового збору та всіх податків, влада хоче додати бізнесу фіксовану та щомісячну ставку за бронь. Схожі правила розробляють і для фізосіб-підприємців, заявив виданню Фокусу голова комітету Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Ідея народних обранців в тому,  щоб зробити ставку за бронь від 6 до 50 тисяч гривень, за аналогією з працівниками великих компаній. Можливо, цей варіант не пройде, і для ФОПів застосують інший підхід.

Тобто, ФОПів будуть постійно носити гроші, що відкупати своїх дійте, родичів та робітників від мобілізації і як ми розуміємо, по тарифу буде одна вартість, а коли ФОПіві почнуть відмовляти офіційно, а ми цього не виключаємо, будуть требувати хабар, щоб у  ФОПа не було перепонів збоку людей які дають на це дозвіл.

Звертаємо увагу, що деякі народні обранці які під час війни не втратили глузд на гідність, вважають, що буде можливість зловживань під час оформлення працівників компаній за схемою ФОП, як збоку ФОПа та і з боку органу який буде давати на це добро офіційною