Скандальний Олексій Резніков повертається до адвокатської практики.

Скандальний корупціонер Екс-міністр оборони Олексій Резніков після низки гучних корупційних скандалів та звільнення, повертається до адвокатської практики. Не на лаву підсудних, а на лаву захисників корупції.

Цікава, але цілком буденна новина, якщо не брати до уваги жінку, що на фото поруч з корупціонером Олексієм Резніковим. Це очільниця Національної асоціації адвокатури України Лідія Ізовітова. А ще це подруга Віктора Медведчука. Якось так! Але не на часі сваритися, в державі війна, корупційні схеми в Мінобороні працювали та працюють за розкладом.

Скандальний Олексій Резніков повертається до адвокатської практики.

Чим вона відзначилась на посаді? 

🛑 Під час Революції Гідності керівництво Національної асоціації адвокатури України виправдовувало у 2014 році диктаторські закони, які й запустили ескалацію конфлікту.

🛑 Перед повномасштабним вторгненням росії в Україну у Раді зареєстрували проєкт, яким хотіли дозволити голові асоціації Ізовітовій та іншим керівникам адвокатського “самоврядування” постійно переобиратися на ці посади.

🛑 Під час Революції Гідності, коли відбувалися масові затримання і тортури активістів, керівництво НААУ ігнорувало незаконні дії влади, хоча бачило порушення прав людини.

🛑 У червні 2016 року на тимчасово окупованій території України в “ДНР” створили власний реєстр адвокатів. Після аналізу інформації виявилось, що щонайменше 317 адвокатів України увійшли до так званого Єдиного реєстру адвокатів “ДНР” та незаконно діяли на тимчасово окупованій території України. Лідія Ізовітова та екскерівник Ради адвокатів Донецької області Анатолій Батченко переконані, що “в ЛДНР теж повинні бути адвокати для наших полонених”.

Водночас, за словами полонених Ольги Політової та Валентини Бучок, які пройшли катівню “Ізоляція” в Донецьку, “якість” захисту адвокатів в терористичних угрупованнях “ЛНР” і “ДНР” дуже умовна. Такі самі проблеми є з адвокатами-зрадниками у Криму.