«Люди у військовій формі викрали чоловіка просто на блок-пості», – нардеп Мазурашу.

Народний депутат України Георгій Мазураш написав у себе на сторінці ФЕЙСБУК про те, що на Закарпатті представники ТЦК на блокпості,  силою витягли чоловіка з автомобіля, тоді як дружина з дитиною залишилися на трасі.

Жінка стверджує, що в поліції порадили не писати заяву. Інших деталей і підтверджень цьому поки немає. Відео вже шириться інтернетом, але погодьтеся, історія має максимально дивний вигляд.

Закарпаття…
Зупинили на блок-пості, водія люди у військовій формі («військоматні» по ідеї) у жорсткій формі погрозами змусили поїхати в ТЦК.
На те, що в машині залишаються дружина з дитиною, не зважили.
Сказали оформлять повістку до його ТЦК (Дніпро) і відпустять. Обманули. Насправді після цього він «зник». Телефон забрали, напевно (за крадіжки людей і незаконне відбирання речей та утримання нікого ж не покарали, а отже система каже «можна» займатися беззаконням:(, що би там не говорив публічно наш Президент…).
Тепер він прогнозовано в Хустському ТЦК, або вже повезли на Рівненщину.
Дружина з дитиною залишились в машині. Чекали, що повернеться, так же сказали «військоматні»…
Практику водіння жінка не дуже має. Прочекали розгублені з дитиною з обіду до вечора там, біля ТЦК. Вночі вже пішли шукати де переночувати.
В поліції порадили не писати заяву, мовляв, марно витратять час…
Про цю ситуацію повідомив Доброволець, то його знайомі.
Увага, запитання.
– Чи буде таким чином мобілізований реально захищати Вітчизну?
– Які емоції щодо військових, влади, рідної країни відчуває ця громадянка України, її викрадений людьми у вііськовій формі чоловік, дитина, на очах якої викрадали тата?..
– Яким чином таке беззаконня мало би допомагати Україні успішніше протистояти рашистській агресії?
– Чи не свідомо займаються таким шкідництвом, аби швидше довести Україну до стану неспроможності протистояти агресорам?..:((
Рустем Умєров, Валерій Залужний, будь ласка, зверніть увагу, нарешті, на те, що ТЦКашники перетворилися фактично на бандитів у військовій формі, які займаються шкідництвом на радість і користь ворогам, по суті:((
Ігор Клименко, попросіть підлеглих перевірити Хустський ТЦК та СП на предмет незаконноно утримання там викрадених громадян.
Прошу вважати це депутатським зверненням, і прошу відповісти у визначений законодавством термін через СЕВ ОВВ або на mazurashu-georgiy@ukr.net.
Якщо, звісно, не дай Боже, не дали команду закривати очі на беззаконня з боку ТЦК…
З надіями на краще,
Після такого, не дивно що чоловіки відмовляються добровільно приходити до військкоматів.
Жіночка, яка звинуватила ТЦК на Закарпатті у викраденні її чоловіка вже дуже вибачається, і каже «усе було не зовсім так». На відео можна побачити, що вона налякана. А може, ми помиляємось і вона добровільно записала відео.