У кабінеті Залужного знайшли пристрій прослуховування

Поки в Україні повномасштабна війна з російським агресором, дехто, хто сидить в ОП, влаштовує боротьбу за владу та повний контроль.

Днями, у кабінетах Валерія Залужного були виявлені пристрої зчитування інформації виготовлені з елементів невстановленого зразка, що не дозволяє ідентифікувати установника. Не встигнути у відомстві  Залужного прокоментувати цю ситуацію, як вже СБУ заявило, що вони вже відкрили проводження та проводять розслідування.

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом виявлення технічного пристрою в одному з потенційних місць дислокації головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Провадження відкрито за статтею 359 ч.2 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

Наголошуємо, що техніку виявлено не безпосередньо в кабінеті Валерія Залужного, а у одному з приміщень, яке могло в майбутньому використовуватись ним для роботи.

За попередніми даними, виявлений пристрій перебував у неробочому стані. Будь-яких засобів накопичення інформації чи засобів віддаленої передачі аудіозаписів не виявлено. Даний технічний пристрій буде передано на експертизу.

Співробітники СБУ вживають усіх передбачених законом заходів для розслідування даного правопорушення.

 

“Ці пристрої були виявлені сьогодні під час підготовки приміщення до роботи”, – розповіло джерело деяким українським журналістам.

Служба безпеки України наразі не спростовує та не підтверджує ці дані, але зазначає, що почала розслідування.

Мікрофон знайшли на командному пункті, а також у кабінеті особистого помічника Залужного — Костянтина Бушуєва.

Під робочим столом в одному з кабінетів, яким користується головнокомандувач ЗСУ Залужний був виявлений мікрофон прослуховуючого пристрою. Мікрофон саморобного виробництва. На даний момент не виявлений канал зв’язку та пристрій для запису та збереження інформації“, – повідомив військовий оглядач Юрій Бутусов із посиланням на джерела, близькі до спецслужб.

У кабінеті Валдерія Залужного знайшли пристрій прослуховування

ПОки наші хлопці захищають державу на передові, в столиці йде справжня війна на владу.