Мобільний оператор "Київстар" все......

Сьогодні з ранку користувачі мобільним оператором “Київстар”, відчули відсутність свого оператора в їх мобільних пристроях, як потім з’ясувалось, користувачі домашнім інтернетом від “Київстар” теж залишились без інтернету.

Мобільний зв’язок відсутні на всій території України, домашній інтернет теж, при цьому керівництво компанії “Київстар”, проблеми в роботі заперечували зберігаючи мовчання.

Тільки після гучного розголосу в телеграм-каналах представники великий мобільної компанії “Київстар” вирішили прокоментувати ситуацію.

Мобільний оператор "Київстар" все......

Через цей так названий збій, українці не можуть перейти на інших операторів. Національний роумінг не працює через те, що мережа “Київстару” не може передати інформацію про своїх абонентів іншим операторам внаслідок збою.

Деяка частина усіх банків, банкоматів та POS-терміналів працюють на мобільних картках. Для тих терміналів, які працюють на картках «Київстару», звісно, ця проблема впливає на їх роботу

На деяких телеграм-каналах, з ранку написали, що в офісах компанії “Київстар” правоохоронці проводять обшуки, але ми офіційної інформації не знайшли.

Як ми з вами бачимо, компанія “Київстар” тільки гроші з українців може брати, постійно підвищуючи вартість свої послуги, а якісного зв’язку та інтернету не було і вже, мабуть, не буде.