Кого захищає і в кого мешкає куратор правоохоронної системи Олег Татаров? | УП. Розслідування

Ввечері 16 жовтня цього року знімальна група «Української правди» зустріла в урядовому кварталі двох топ-посадовців: заступника керівника Офісу президента Олега Татарова, який є неформальним куратором всієі правоохоронної системи, та заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека.

Двоє чиновників зайшли у двір одного з будинків по вулиці Липській і протягом трьох годин так і не вийшли. Неформальний характер зустрічі може свідчити про те, що обговорювались не лише робочі питання, якими пов’язані куратор правоохоронної системи від Офісу президента з одним з очільників Національної поліції. За десять днів після цієї зустрічі, свідком якої стала УП, журналісти Бігус.інфо опублікували гучне розслідування про заступника голови Нацполіції Тишлека, російський паспорт дружини і його зв’язки з криміналітетом.

Тишлек може бути пов’язаний з криміналітетом, оскільки мешкає у будинку бізнесмена Віталія Нечипоренка. Останній є співвласником компанії “Еліт-Лото” разом з російським кримінальним авторитетом на прізвисько “Полузвєрь”. І в той же час, за даними журналістів, Нечипоренко не має офіційних статків на придбання такого дорогого маєтку.

«Українській правді» вдалося встановити, що окремої уваги заслуговує не лише маєток, де мешкає Тишлек, а й місце проживання самого Олега Татарова. Оскільки заступник керівника ОП теж мешкає у маєтку, який йому не належить.


Автор: Михайло Ткач
Режисер: Андрій Ігнатенко
Оператор: Ярослав Бондаренко
Звукорежисер: Дмитро Козиренко