Одна з військових частин на Київщині  продавала їжу, призначену для ЗСУ.

Як це не прикро, але на другому році повномасштабної війни з російським агресором, на Київщині військовослужбовці та працівники військової частини вступили у змову з приватними підприємцями і продавали у магазинах, ресторанах та на базарах частину продуктів, призначених для бійців.

Вони забирали щонайменше 30% продуктів зі складу, зменшуючи відповідно добові норми харчового забезпечення для військових.

Через підробку зловмисником фінансових документів Міноборони було введено в оману та здійснювало повну оплату продуктів харчування.

Одна з військових частин на Київщині  продавала їжу, призначену для ЗСУ.

Санкція статей передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Під час санкціонованих обшуків у фігурантів справи вилучили значні суми готівки.

Як це не прикро, та не ганебно, але на другому році повномасштабної війни з російським окупантом на Київщині працівники ДБР викрили військову частину, яка масово продавала ресторану, магазинам та міським підприємствам їжу, призначену для ЗСУ.

Військовослужбовці та працівники військової частини вступили у попередню змову з приватними підприємцями та продавали у магазинах, ресторанах та на базарах частину продуктів, яка була призначена для бійців ЗСУ.

За даними слідства, зловмисники забирали щонайменше 30% продуктів зі складу, зменшуючи відповідно добові норми харчового забезпечення для військових.

Через підробку необхідних документів одним зі зловмисників фінансових документів Міноборони було введено в оману та здійснювало повну оплату харчових продуктів.

Правоохоронці повідомляють, що санкція статей за такий злочин передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Під час санкціонованих обшуків у фігурантів справи вилучили значні суми готівки.