Офіційна версію загибелі помічника Залужного

Вчора у загиблого майора Геннадія Частякова був День народження. Додому він повернувся з роботи з подарунками від колег та близьких друзів, які
почав показувати рідним.

Майор Частяков дістав подарунковий ящик із гранатами, зверніть увагу з бойовими гранатами…  та почав демонструвати один із боєприпасів молодшому синові. Це були гранати нового західного зразка.

Гранати нового зразку

Як зазначають рідні та представники правоохоронних органів, спершу до рук боєприпас взяв син та почав інтенсивно крутити кільце.  Далі військовослужбовець Частяков забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух.

Зверніть увагу, що такі дії зробив досвідчений військовослужбовець, майор ЗСУ Геннадій Частяков.

Як зазначається, у квартирі поліція знайшла ще 5 таких нерозірваних гранат, за які в нашій державі світить реальний тюремний строк. Слідчі повідомили, що знахідку відправлять на експертизу.

Також правоохоронці знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував фатальний подарунок. В його кабінеті вже провели обшук і вилучили ще 2 аналогічні гранати.

Дивна історія під час гучного скандалу між президентом України Володимиром Зеленським та головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.