Героїв найгучніших кримінальних справ які ховаються за кордоном

Відомий український журналіст Михайло Ткач знайшов героїв найгучніших кримінальних справ останніх років та їх майно.
За минулий рік журналісти “Української правди” знайшли і показали близько десяти таких фігурантів за кордоном: колишніх топпосадовців, олігархів та бізнесменів, в різні роки пов’язаних з владою та гучними корупційними скандалами.

Героїв найгучніших кримінальних справ які ховаються за кордоном

Попри кримінальні справи, гучні затримання, ці “героїв” без перешкоджань виїхали за кордон, живуть не відмовляючи собі в забаганках витрачаючи  вкрадені гроші, а правоохоронці не можуть їх знайти, а тем більше арештувати, ми не кажемо про те, що їх віддати в руки правосуддя.
Іноді Михайлу Ткачу та його колегам журналістам вдається впізнати людину вже після публікації матеріалу. А іноді під час пошуку представників російських еліт – ми зустрічаємо українців.
Цей матеріал про фігурантів найрезонансніших справ останніх років. Фігурантів, які живуть, ховаються або, як вони часто кажуть, перебувають за кордоном.

На жаль, вже традиційно для української правоохоронної системи. У цьому матеріалі журналісти показали лише декілька красномовних епізодів. Раніше вони вже неодноразово показували, що представників українських еліт, колишніх топ-посадовців та їх майна там за кордоном набагато більше.
Набагато більше ніж тих випадків, коли в Україні відбувається правосуддя.

Автор: Михайло Ткач
Режисер: Андрій Ігнатенко
Оператор: Ярослав Бондаренко
Звукорежисер: Дмитро Козиренко