ТОВ "Епіцентр К" із вересня 2013 року і щонайменше до липня 2022 року щомісяця нараховувало зарплатню Геннадію Гальчуку. Її загальна сума становить майже 1,5 млн грн. Олександр

Олександр Герега – депутат Верховної Ради України, близька людина до президента України Володимира Зеленського. Олександр разом із дружиною Галиною вони є власниками великої та відомої мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр».

Зеленський і літак з Китаю: нардеп Герега намагався продати "гуманітарний вантаж" через домен
Зеленський і літак з Китаю: нардеп Герега намагався продати “гуманітарний вантаж” через домен
Галина Герега снова идет... идет.... в нардепы
Галина Герега снова идет… идет…. в нардепы от ПР

Як всі відомо, а може і ні, велика частина магазинів лишилася в окупації рф. Але чи втратили подружжя Олександр та Галина Гереги над ними контроль?

Мережа “Епіцентр” на окупованому Донбасі змінила назву на “Галактика”. І протягом восьми років вважалося, що «Галактики» є «віджатим» у подружжя Ґерег їх колишнім партнером Геннадій Гальчук, з яким вони більше не мають жодних зв’язків. Ну як вони це розповідають журналістам.

Нардеп Герега 8 лет начислял зарплату "единороссу", – расследование

Але журналісти «Схем» виявили, що головний керуючий «Галактик» – як до повномасштабного вторгнення рф в Україну, так і після нього – щомісяця отримував Гальчук отримував велику зарплату від подружжя Герег, їздив з окупованої території в до Києва і не тільки та фінансував засновану Олександром та Галиною політичну партію “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”.

Гальчук обрався депутатом від путінської політичної партії "Единая Россия" на Донеччині.

ТОВ “Епіцентр К” із вересня 2013 року і щонайменше до липня 2022 року щомісяця нараховувало зарплатню Геннадію Гальчуку. Її загальна сума становить майже 1,5 млн грн.

 

 

 

Стає зрозумілим, що роками подружжя Герег співпрацював з окупантами та фінансували їх, а восени 2023 року  їх довірена особа Геннадій Гальчук  обрався депутатом від “Єдиної Росії” в Донецькій області та отримав від окупантів посаду. Як це все пояснить народний депутат України Олександр Герега?

Автор: Максим Савчук

Головна редактор: Наталка Седлецька