Як Вінницькі військкоми сходку проводили та білі квітки продавали.

На відео, Вінницькі військкоми проводять свою сходку та обговорюють розцінки на білі квітки, “відмазку”, бойові повістки, ведуть “чорну бухгалтерію. Сидять “бойові” військами, п’ють, жруть та вирішують, хто піде державу захищати, бо грошей немає, щоб відмазатись, а хто заплатить та буде дома сидіти, або за кордон поїде.

Оперативне відео ДБР.

До речі, розцінки на послуги Вінницьких військкомів:

Бойова повістка – $2 000
Білий квиток – $10 000
Раз виїхати – $3 500

За інформацією правоохоронців, групу очолював офіцер відділення призову Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Він залучив до злочинної діяльності двох членів військово-лікарської комісії — травматолога та хірурга.

Офіцер підшуковував чоловіків, які бажали уникнути мобілізації. За 4 тисячі доларів США їм вигадували діагнози та готували відповідні документи. Це дозволяло не лише визнавати “клієнтів” непридатними для військової служби, а й виїжджати за кордон”, — йдеться в повідомленні.

Бідні воюють, а богаті відпочивають. Схоже, що президент Володимир Зеленський не виконує своїх обіцянок, військкоми на містах заробляють гроші та в них зараз ЖНИВА!