У шахтарських "кол-центрі" та "офісів" сьогодні свято

Сьогодні несподівано шахраям пощастило, представники тимчасової слідчої комісії ВР по “кол-центрам” та так названим “офісам” припустили фатальну помилку та при затриманні працівника шахрайського “кол-центру” нанесли йому тілесні ушкодження.

У шахтарських кол-центрі та офісів сьогодні свято!

У шахтарських кол-центрі та офісів сьогодні свято!

Господарі та ті, хто “кришує” такі “кол-центри” та “офіси” скористалися нагодою показати пересічним українцям, що вони хороші, добрі та допомагають ЗСУ, а ось ті, хто з ними веде боротьбу, а саме представники ТСК ВР, плохі депутати які не дають їх боротися з ворогом.

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ! ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ПРАЦІВНИК ШАХРАЙСЬКОГО “КОЛ-ЦЕНТРУ” ПРЕШИЙ НАПАВ НА ДЕПУТАТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА КУНИЦЬКОГО ТА ЗАБРАВ В ДЕПУТАТА МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН.

Але, зацікавлених в тому, щоб працювали та існували шахрайські “кол-центри” та “офісі” це не цікавить, вони зайняти тим, що відбілюють себе та свій бізнес під час війни.

 

@igorbondarchuk32

#колцентр #куницький #кіберполіція #ТСК #ВРУ @ПОЛІЦІЯ, @Служба Безпеки України @

♬ оригінальний звук – Ігорь Бондарчук

Декілька слів про те, як та кого шахрайських “кол-центри” та “офіси” обманюють. Уважно перегляне відео від Правоохоронців.

 

Зараз більшість телеграм-каналів наближених до правоохоронців та влади розкручують цю ситуацію та найближчим часом будуть просити Верховну Раду розпустити тимчасову слідчу комісію яку очолює Олександр Куницький та надати і надалі працювати шахрайським “кол-центрам” та “офісам”.

У шахтарських "кол-центрі" та "офісів" сьогодні свято

фото : https://telegraf.com.ua/ukr/kiev/2023-10-05/5811716-slugi-naroda-izbili-parnya-v-kieve-poyavilis-video-napadeniya-i-versiya-nardepov

До речі, відтепер постраждалого хлопця будуть таскати по різнім ТВ-ШОУ та розповідати, що працівники шахрайських “кол-центрів” та “офісів”  хороші та добрі люди, а депутати бандити і відтепер не мішайте шахраям працювати.