ЯК ЖУРНАЛІСТКА 1+1 НАТАЛЬЯ МОСЕЙЧУК ЗГАНЬБИЛАСЯ.

Відомий український журналіст Богдан Амосов розповів про Маніпуляції слуги Коломойського журналістки 1+1 Наталії МОСЕЙЧУК. У Київському апеляційному суді був розгляд скарги українського олигарха Ігоря Коломойського на обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави майже 510 млн грн. Як виявилось, для пана Коломойського це дуже великі гроші і тому він разом з адвокатами вирішив подати апеляційну скаргу.

Підтримати свого шефа Коломойського прийшли багато працівників “плюсів”, власником якого є олігарх Ігор Валерійович. На судове засідання прийшли ведуча 1+1 Наталія Мосейчук, екс-гендиректор “1+1 Media” і колишній міністр культури Олександр Ткаченко, телеведучий і актор Юрій Горбунов, а також Олександр Дубінський, Ігор Циганик, Олександр Моторний, Алла Мазур та інші представники зіркового десанту для Коломойського.

Після цього був другий акт цього процесу – як продажна журналістка Наталка МОСЕЙЧУК намагалася вибілитися за допомогою Романа Скрипіна  до речі, він є родичем Мосейчук і чорного політтехнолога Петрова. Вийшло … от подивіться як це вийшло…