Ексміністр Ткаченко, Мосейчук та Горбунов виступили поручителями Коломойського в суді

Зверніть увагу, ці люди керували нашою державою, ці люди створювали український політику та журналістику. Це ті, хто кожного дня нам з екранів телебачення вішали “лапшу” про знищення корупції та криміналу в державі. А самі прийшли на підтримку корупції та відвертого криміналу.

 

📍Колишній гендиректор 1+1 Олександр Ткаченко: “У нього є відчуття свободи і відчуття справедливості. Коломойський – чи не єдиний зі списку Форбс не кричав, а діяв”.

Олександр Ткаченко

 

📍Ведуча 1+1 Наталія Мосейчук: “Коломойський не буде вкриватися картатою ковдрою, не буде імітувати хворобу, не буде звозити масовку під суд, не буде шантажувати судову систему”.

 

продажная украинская журналистка Наиталья Мосейчук

 

📍Ведучий Ігор Циганик: “Коломойський – чи не єдиний, хто завжди дотримувався fair play і ніколи не був за корупцію у футболі”.

Ігор Циганик

 

📍Ведуча 1+1 Алла Мазур: “Коломойський зірвав плани путіна, підтримував добровольчий батальйон, поки інший багатий українець закликав до гудків”.

Мазур, Алла Григорьевна

 

📍Ведучий Юрій Горбунов: “Каже, що знає де живе Коломойський, всі його контакти, телефони, тому той точно не втече”.

Юрій Горбунов

 

📍Керівник “1+1 Медіа” Ярослав Пахольчук: “Коломойський – людина скромна, робить багато хороших речей, але не дає про це казати. Всевишній і так все бачить”.

Керівник "1+1 Медіа" Ярослав Пахольчук

 

📍Депутат від “слуг” Сергій Демченко: “путін відкрито заявляв, що вважає Коломойського шахраєм та називав іншими поганими словами. А ворог нашого ворога — це наш друг”.

Демченко Сергій Олексійович

📍Євген Бовкун, депутат Нікопольської міськради: “Коломойський дав шанс почуствувати те, що ми можемо перемогти другу армію світу”.

Євген Бовкун, депутат Нікопольської міськради

📍Ірма Крат: “Якщо суддя хоче, щоб путін заплакав, то Коломойського треба відпустити”.

Ірма Крат:

Після такого, можна з певністю сказати, що нашою державою керує корупція, бо політики, журналісти, які прийшли відверто підтримати корупцію та кримінал досі є представниками політикуму та журналістики.

Ми вважаємо, що слід нашим Європейським партнерам звернути увагу!