Новий та черговий скандал в Кабміні України.

Новий та черговий скандал в Кабміні України.

Виявилося, що міністр освіти та науки Оксен Лісовий та його заступники перед призначенням навмисно «забули» здати обов’язковий іспит на знання української мови.

Новий та черговий скандал в Кабміні України.

Як зазначає видання Lenta.UA,  відповідно до норм Закону про кабінет міністрів  у вимогах до членів уряду серед іншого прямо зазначається вільне  володіння «державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови».

Але за півроку роботи ані Оксен Лісовий, ані його перший заступник Євген Кудрявець, ані заступники Денис Курбатов та Андрій Сташків іспит на знання української мови так і не здали та мабуть, і не планують. Не на часі сваритися…..

Євген Кудрявець
Євген Кудрявець

Денис Курбатов

Андрій Сташків

Неповага Лісового & Со до закону і до нашої мовної політики ставить під сумнів саме їх перебування на займаних посадах та легітимність підписаних ними нормативних документів. Головне те, що це не є проблемою для Шмигаля та ОП.  І як відкрутити цю ситуацію наразі абсолютно незрозуміло – адже іспит треба було здати до призначення, а не після як це зараз відбувається з порушенням норм та чинного законодавства.

Виявляється, їм все можна!