Журналіст Олег Решетняк та його команда розслідувачів схоже, що ми піймали ще одного “золотого” військкома на Закарпатті. Це розслідування сталося на Закарпатті, десь високо у горах  не бачать пересічні люди, безчинства тих, у кого зараз під час повномасштабної війни в Україні справжні ЖНИВА!

СХЕМИ "ЗОЛОТИХ" ВІЙСЬККОМІВ. Як ми знайшли будинок військового комісара

Звичайне СМТ, де головним “хлопцем на селі” після 24 лютого — раптом став військовий комісар. Раптом! Як це було та зараз відбувається. Журналіст Решетняк та його команда пройшли великий шлях, щоб з`ясувати схеми, які використовують корупціонери. У цьому матеріалі, фактично, повний прайс послуг, зокрема, щоб ухилитися від призову, або мобілізації  під час воєнного стану в нашій державі.

А ще — команда журналістів виявили безкомпромісне свавілля, яке наочно пояснює: звідки беруться ті дикі відео, коли військкоми завантажують чоловіків у автобуси наче худобу. Для “золотих” військкомів кожен потенційний призовник — це чотиризначна цифра в доларах. І аж ніяк не мобілізаційний план. Ми проти свавілля. Ми проти корупції. Ми за правильну та прозору роботу усіх органів влади.