Корумпований суддя Сергій Вовк

Родина  корумпованого судді Сергій Вовка причетна до незаконного будівництва готелю на одеському пляжі під час воєнного стану. З’ясовується, що суддям України можна все!майже всі українські судді мають відношення до тотальної корупції в державі. Суддя Печерського суду Києва Сергій Вовка фігурував та фігурує в гучних скандалах пов’язаних з корупцією та замовними рішеннями.

Корумпований суддя Сергій Вовк

Президент Зеленський та його оточення добре знають, хто такий суддя Вовк, знають та покривають його та його кримінальну діяльність. Мати, пенсіонерка в Одесі будує чотириповерховий готель зводять на місці кафе і називають це “реконструкцією“, а не новобудова та забудова узбережжя Одеси.

Президент Зеленский

Керує цим незаконним будівництвом мати судді: частину берега вже загородили парканом, поставили колючий дріт та привезли екскаватор, який розкидав каміння у морі. Відповідних документів, що дозволяли б такі дії, ми так і не побачили.

Після низки скандалів, суддя Вовк знаходячись під “кришою” Офісу президента продовжує працювати та виносити свої ганебні рішення від імені України.