Обраний від пропрезидентської політичної партії “Слуги Народу” депутат Київради Владислав Трубіцин вдруге не прибув на судове засідання у ВАКС, хоча попереджався належним чином.

Прокурор САП повідомив, що 13 травня поточного року депутат Київради затриманий на хабарі Вячеслав Трубіцин перетнув кордон в пункті пропуску “Рава-Руська” і до цього часу не він повернувся та схоже повертатися не планує.

Трубіцин втік з України напередодні суду

Прокурор підготував два клопотання: про оголошення в міжнародний розшук і клопотання про звернення застави в дохід держави.

Оскільки сьогодні адвокати хабарника Трубіцина офіційно припинили його захист, то прокурор САП також попросив призначити депутату адвоката з Центру безоплатної правової допомоги.

Але суд відклав засідання до 13:00 5 червня поточного року  і доручив регіональному Центру безоплатної правової допомоги призначити депутатові-хабарнику Вячеславу Трубіцину безкоштовного захисника.

Додамо, що застава у справі Трубіцина складає майже 10 млн грн.

Також нагадаємо, депутата Трубіцина та ще пʼятьох його спільників НАБУ і САП звинувачують в організації корупційної схеми. За «щедрі пожертви» фігуранти нібито надавали дозволи на розміщення мобільних точок торгівлі в семи районах Києва. Загальний розмір хабарів у цій схемі склав понад 1,2 млн грн.