Благодійний концерт Федишин у Лондоні завершився скандалом.

Благодійний концерт відомої української співачки Ірини Федишин у Лондоні завершився гучним скандалом.

За словами співачки самої співачки, організатор заходу не віддав їй гроші від продажу квитків на користь ЗСУ. Зрештою, сам організатор на камеру заявив, що пані Федишин і не мала права збирати донати.

«Хочу зразу заспокоїти усіх людей, які донатили і купляли лоти цього вечора. Ці кошти, а це 3720 £, з тяжкою бідою і скандалами вдалося забрати і вони всі підуть на ЗСУ. Але нам прийшлося розшукувати людей, які донатили і передавали кошти цьому організатору. Натомість він частину донатів приховував, і тільки тоді, коли ми знайшли людину особисто, яка задонатили і передала Левченко (організатор вечері) ці кошти, він сказав, що справді все отримав, але забув віддати», – розповіла Ірина в Інстаграм.

«На даний час кошти від продажу квитків за благодійну вечерю і концерт, який відбувся у Лондоні ми ще не отримали. Разом з Миколою Левченко, допомагав організовувати благодійну вечерю Ігор Березовський. Сподіваємося на його порядність і що він вирішить це питання. Сам концерт у Лондоні організовував також ще білетний оператор. Поки що претензій до оператора не має. Чекаємо на надходження коштів від концерту», – додала Федишина.