Скандальновідомий депутат Київради від пропрезидентської партії  “Слуги народу” Владислав Трубіцин, якого спіймали на багатомільйонному хабарі,  в черговий раз не з’явився до антикорупційного суду, тому що вже виїхав з України. Про це заявив політичний експерт Олексій Голобуцький. 

Депутат-“слуга народу” Владислав Трубіцин, якого детективи НАБУ затримало на мільйонному хабарі, 17 травня мав явитися до антикорупційного суду. Але не явився без поважних причин. Та й ще й телефон навмисно вимкнув, повідомляє Центр протидії корупції. За інформацією Олексія Голобуцького, корупціонер Владіслав Трубіцин, людина призивного віку, перебуваючий під слідством, втік з України навмисно. Сьогодні  відбулася сесія Київської міської ради. Пан Трубіцин проігнорував засідання сесії, як і вчорашнє засідання суду. Бо його просто вже немає в Україні“, – заявив Голобуцький.

Експерт нагадує, що підозрюваний у хабарництві “слузі народу” Трубіцин не був ув’язнений, бо на час розгляду справи вийшов на волю під заставу аж…. 14,88 млн грн. Його не виключили з фракції пропезиденської партії “Слуга народу” та не зняли з голови профільної депутатської комісії. Він продовжував ходити на засідання фракції та сесії міськради. І саме належність до партії “Слуга народу” допомогла корупціонеру Трубіцину виїхати з України у воєнний час та перебуваючи під слідством, вважає експерт.

На підозрюваного в отриманні хабаря поклали зобовʼязання не відлучатися з місця проживання (Києва) без дозволу, повідомляти прокурора або суд про зміну місця проживання або місця роботи, не спілкуватися зі свідками, здати документи для виїзду з України, носити електронний браслет. Як перебуваючий під слідством депутат провладної партії зміг втекти з країни? Як депутат правлячої партії “Слуга народу”, військовозобов’язаний в час дії воєнного стану зміг перетнути кордон, хто та на яких підставах міг надати йому дозвіл на виїзд? Думаю, відповідь вже є у запитанні. Війна, Бахмут, десятки тисячі загиблих воїнів та цивільних, а “слуги” залишаються “слугами“, – робить висновок Голобуцький.

Він також зазначив, що Трубіцин звинувачується не лише у тому, що “за хабар “рішав” з дозволами на торгівлю в Києві”. За Трубіциним тягнеться шлейф і міжнародних злочинів, наголошує експерт.

“Ще до того, як стати депутатом, він був фігурантом справи про викрадення цінних книг з Національної бібліотеки Вірменії. А ще раніше був судимий за те, що з підробною “корочкою” енергонагляду кошмарив підприємців на базарах Харківщини. Такий собі Остап Бендер на мінімалках”, – відзначив Голобуцький.