Нажаль, таке може статися тільки в Україні, НАБУ і САП не можуть знайти велику частину купюр із хабаря голови Верховного Суду Всеволода Князєва.

І таке теж буває! 

Детективи Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури не змогли знайти велику частину мічених купюр із хабаря голови та суддів Верховного Суду Князєва які вони помітили та через посередника передали.

Про це в середу, 17 травня поточного року, повідомив прокурор САП Олександр Омельченко на засіданні Вищого антикорупційного суду, який заслухав скаргу адвокатів  ексголови ВСУ Всеволода Князєва на його незаконне затримання. За висновком прокурора САП, той факт, що у Князєва досі не знайшли тисячі доларів хабаря, уявіть собі таке, дали хабар, а знайти його не можуть, на думку прокурора є аргументом, чому його слід далі тримати під вартою.

Під час обшуку за місцем проживання Всеволода Князєва, який тривав із 15 травня 21:02 години до 12:28 години 16 травня, вилучили заздалегідь ідентифіковані кошти  у сумі 450 тисяч доларів США”. А під час проведення обшуку робочого кабінету Князєва “було виявлено частину неправомірної вигоди – із загальної суми 1 350 000 доларів США було вилучено 548 700 доларів США”, – зазначив  Прокурор Омельченко

Як де яки читачі зазначили, на дивані немає 3 млн. доларів США, у нас таких грошей немає і ми не можемо перевірити, але багато хто висловив таку думку. Тем більше, що НАБУ і САП з початку повідомили про 3 млн. доларів США, а потім про 2.7 млн. дол. США, а де правда? Може і хабаря не було?

Також, детектив НАБУ назвав дещо інші цифри стосовно того, яка частина коштів з цієї суми була вилучена вдома у голови ВСУ, а яка сума – у робочому кабінеті, пише видання “Новинарня“.

“Зверну увагу, що під час обшуків, а їх було проведено більше 30, до цього часу не встановлено, не відшукано та не вилучено решту частини неправомірної вигоди, яка була заздалегідь ідентифікована, а тому на час затримання існував ризик втрати та необхідність збереження цих речових доказів. Тобто, було достатньо підстав для затримання Князєва В. С. без дозволу Вищої ради правосуддя”, – зазначив прокурор.

Нагадаємо, ексголові ВСУ Всеволоду Князєву інкримінується вчинення кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 368 та ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України – отримання неправомірної вигоди і пропозиція та обіцянка надання такої вигоди.