В Пентагоні знайшли можливого “зливача” секретних документів. На думку слідчих, ним може бути молодий службовець міністерства оборони США.

Як зазначають в Пентагоні, секретні документи міг злити молодий службовець однієї з військових баз США, який вважає, що Американський уряд “приховує від народу правду”.

 

 

На платформі обміну миттєвими повідомленнями Discord користувач із псевдонімом OG почав розміщувати фото секретних документів з Пентагону  в закритій групі для геймерів. Повідомлення були заповнені шифрами, позначками, абревіатурами та дивними стенограмами, повідомили користувачі групи. Однак той, хто їх публікував, почав роз’яснювати деякі терміни, натякаючи на те, що це секретні документи з Пентагону.

Користувач із псевдонімом OG поширював дані протягом усієї зими та частини березня, але після того, як вони стали доступними за межами спільноти Discord, припинив одразу це робити. Наразі OG переховується та очікує, як розвиватиметься розслідування Пентагону. Хоч він і занепокоєний тим, що його шукають,водночас, за інформацією видання, OG цілком усвідомлював власні дії та буде відповідати перед законом за свої дії.

Нагадаємо, що компанія Discord заявила, що співпрацює з правоохоронними органами США у розслідуванні витоку секретних документів Пентагону.

Але у нашої редакції є сумніви до того, що ці документи “зили” ненавмисно.