Днями легенда корупції в Україні Валерія Гонтарева дала інтерв’ю виданню Bloomberg.  Легенда корупції каже, що інвестори не бояться старих олігархів, вони бояться нових олігархів.

Ми з вами добре розуміємо, хто та для чого влаштував інтерв’ю втікачки-корупціонерки Гонтаревої з виданням Bloomberg. Ми вважаємо, що це повністю організував її “патрон” Петро Порошенко, ми пам’ятаємо ти часи, коли Україною правив Порошенко і Гонтарева розкривала свій корумпованого рота тільки команді Петра.

За словами колишнього голови НБУ, головної корупціонерки держави, міжнародні донори побоюються тих, хто може наживатися на майбутньому “плані Маршалла” для України.

“Нам потрібно любити Україну, але це має бути жорстке кохання, умовне кохання”, — цитують журналісти Валерія Гонтарєву.

При цьому пані Валерія Гонтарєва вважає, що Україна зацікавлена в утриманні деяких олігархів, які почали “грати за правилами”, щоб їхні гроші не були виведені до інших країн.

Інфографіка, олігархи, Україна, станиFullscreen
Статки українських олігархів у мільярдах доларів

Діяльність олігархів вкрай негативно позначилася на перспективах України, оскільки перешкоджала надходженню закордонних інвестицій та побудові конкурентного ринку.

Журналісти також зазначили, що з 2013 по 2023 рік Україна пройшла шлях від 142-го до 116-го місця за щорічним індексом сприйняття корупції Transparency International.

Нагадаємо, що 31 березня Міжнародний валютний фонд схвалив чотирирічний фінансовий пакет на 15,6 мільярда доларів для України, щоб задовольнити потреби країни під час боротьби з воєнною агресією РФ.