Знаходячись далеко від рідних міст Олег Рева разом з «Центром підтримки бахмутян» допомагають представникам громадської організації «Просто та Дієво» під керівництвом Лариси Дасік збирати та доправляти гуманітарну допомогу бійцям ЗСУ, які в ці важки часи веду запеклі бої за Бахмут.
 
Олег  — біженець з Бахмату, зараз він вимушений мешкати у Києві. Олег  розповів, що війна його вимусила покинути рідне місто та переїхати до столиці, але він не може знаходитися осторонь, коли на його Батьківщину – Бахмут прийшов російський агресор та знищує його рідне місто.
 
Він разом з «Центром підтримки бахмутян» збирає необхідні речі, їжу та медикаменти та допомагає волонтерам з громадської організації «Просто та Дієво» доправити зібрану допомогу на передову, яка зараз знаходиться в Бахмуті.
 
Голова громадської організації Лариса Дасік разом зі своїми бойовими дівчатами подякували Олегу Реві та представникам «Центру підтримки бахмутян» за гуманітарну допомогу для бійців ЗСУ, які зараз визволяють Бахмут від російського агресора.
 
Слава Україні! Смерть ворогам!