прокурор Дніпропетровської області Сергієм Біжко

Зявилась інформація, що прокурор Дніпропетровської області Сергієм Біжко незважаючи на воєнний стан в Україні, на Новорічні та Різдвяні свята залишив Україну. 31 грудня він перетнув державний кордон з Польщею, де й провів святкові дні.

прокурор Дніпропетровської області Сергієм Біжко

Про це повідомило видання https://cometa-dp.news/.

«Польський фронт» дніпропетровського прокурора

Все б нічого, але в країні війна, та й не сидить Біжко з автоматом у бронежилеті в окопі, а працює у зручному кріслі. Коли вся Україна намагається якось допомогти нашим Героям, Біжко їде відпочивати за кордон. Який приклад він подає своїм підлеглим, що він потім розповість своїм дітям та онукам? Чи не соромно йому проходити повз військових та чи не є його вояж за кордон справжньою державною зрадою, – пишуть журналісти-розслідувачі.

Ще більш жорстко висловився колишній начальник Кам’янського райуправління поліції Сергій Лукашов, який зараз на фронті.

“Прокурор Дніпропетровщини Сергій Біжко втомився від війни, сидячи у своєму шикарному шкіряному кріслі, та поїхав на новорічні свята відпочивати за кордон.

Це той прокурор, який зі своїми прокурорчиками майже місяць, після початку війни, були відсутні на робочому місті, та тримали оборону в Мукачівському котлі, і за це їм не було жодного покарання.

Тобто ми в окопах, на Донеччині, не втомилися від війни, а прокурорам потрібна реабілітація.

Жодної реакції зі сторони Офісу Генерального прокурора не було. Мабуть і не буде…….”