Як повідомляють ЗМІ рф, пропагандисти вони ж журналісти рф Ольга Зенкова та оператор Артем Епіфанов перебували у місті за редакційним завданням. 17 січня 2023 року вони вечеряли в ресторані “Воронцовський“, коли на них напали чоловіки в камуфляжній формі (чеченські орки), які представилися “елітними бійцями батальйону Ахмат”.

Гадаємо, що російським телеканалам та журналістам заборонили висвітлювати цю тему нападу, щоб не дискредитувати мусульманську армію рф. Але, керівництво телеканалу вже звернувся до слідчого комітету росії.

Ми з вами розуміємо, що цар тварин Кадиров поцілує дупу путіна і той замне скандал, а пояснення буде таким: пересічна російська дівчина отримала щастя її зґвалтували елітні мусульмани та це честь для неї та для усього російського народу. У Чечні зґвалтували давно є нормою, ось і зґвалтували росіянок стане нормою як для Чечні та і для росії.

 

Очевидці нападу на журналістів НТВ у Мелітополі стверджують, що до нього причетний Хасан Ібрагімов та його особиста охорона. Справу намагаються зам’яти на найвищому рівні, адже Ібрагімов – це племінник Кадирова, замкомандира СОБР “Ахмат”. Місяць тому його затримували у Криму за схожий інцидент, тоді приховати не вдалося, бо все зняла камера (відео).