могила убитого Дениса Кереева

Видання The Wall Street Journal видало цікавим матеріал на своїх сторінках, що застрелений на початку повномасштабної війни Денис Кірєєв, якого СБУ називала державним зрадником, за день до вторгнення рф в Україну, повідомив Київ про повномасштабний напад Москви.

Посилання : https://www.wsj.com/articles/russian-spy-or-ukrainian-hero-the-strange-death-of-denys-kiryeyev-11674059395?mod=hp_lead_pos6

“Якби не пан Кірєєв, Київ, швидше за все, Київ був би взятий”, – цитує Буданова видання.

https://www.wsj.com/articles/russian-spy-or-ukrainian-hero-the-strange-death-of-denys-kiryeyev-11674059395?mod=hp_lead_pos6

Коли навесні 2021 року РФ почала накопичувати війська на кордоні з Україною, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов викликав Дениса Кірєєва до штабу ГУР у Києві й попросив його використати всі свої зв’язки, щоб проникнути до російської військової розвідки.

Кірєєв їздив із Харкова до Росії та потім доповідав особисто Кирилу Буданову про результати своєї роботи в цьому напрямку.

Восени 2021 року, коли американські військові та шпигунські відомства почали попереджати українську владу про російську загрозу, Кірєєв дізнався зі своїх джерел, що Москва готується до повномасштабного вторгнення в Україну.

The Wall Street Journal пише, що 45-річний банкір Денис Кірєєв був убитий представниками СБУ, як російський шпигун: українські спецслужби залишили на тротуарі в центрі Києва його труп із кульовим отвором у потилиці за кілька днів після вторгнення Росії в Україну.

убийство Дениса Керееева

Проте кілька днів по тому Кірєєва поховали як героя і поклали поруч із першим міністром закордонних справ України на Байковому кладовищі в Києві.

WSJ нагадує читачам, що в липні Президент України Володимир Зеленський звільнив Івана Баканова і десятки генералів відомства за їхню ймовірну роль у сприянні російському вторгненню.