Держаудитслужби

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області фахівці Східного офісу Держаудитслужби України виявили суттєві фінансові порушення майже на 6,9 млн грн.
Фахівцями перевірявся період з 01.01.2019 по 30.06.2022 р.

Суттєве порушення з боку Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області стосуються модернізації зрошувальних систем та поліпшенню стану водойм. Найбільш коштовне зафіксовано при реконструкції зрошувальної мережі на території Військової сільської ради Солонянського району. На суму 3 млн гривень.

Держаудитслужби

Також були зафіксовані порушення пов’язані з нерухомим майном.
– Встановлено, що Регіональний офіс без проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та правовстановлюючіх документи на право користування земельними ділянками використовує 161 об’єкт нерухомого майна загальною площею 865,7м2, що може призвести до втрат державного майна, – повідомляють аудитори Держаудитслужби .

Зібрані та задокументовані матеріали ревізії передали до Національної поліції, а також до НАБУ, СБУ та Спеціалізованій екологічної прокуратури Дніпропетровської обласної прокуратури.

Далі подивимось як працюють правоохоронні органи.