https://nashemisto.dp.ua/ru/2021/09/29/mjer-millioner-iz-novomoskovska-podaril-14-letnej-docheri-dve-kvartiry/
Нами неодноразово писалось про тотальну корупцію в міській владі Новомосковська під прикриттям правоохоронних органів міста та області.
Розгляньмо, яку роль у житті корупціонера міського голови Новомосковська Сергія Олександровича Рєзніка займає мешканець Дніпра Сергій Полосович АдамянМи звернули увагу на пана Адамяна, коли в ЗМІ масово з’явилась інформація, що заступник міського голови Новомосковська Сергій Адамян без перебільшення відповідає у Рєзніка за роботу з правоохоронними органами та є його особистим «РІШАЛОЮ».
 
Дійсно Сергій Полосович Адамян є мешканцем Дніпра, у Новомосковському виконкомі обіймає посаду заступника міського голови з питань виконавчих органів, але,  на справді, як ми вважаємо, і не тільки ми, пан Адамян за допомогою свого сина Артура Сергійовича Адамяна прикриває кримінальні діла як самого Сергія Рєзніка, та і його близького оточення.
 

Нагадаємо читачам, що Артур Сергійович Адамян є cлідчий управління стратегічних розслідувань ( ДСРУ).

За допомогою інтернету нашим журналістам вдалось знайти інформацію про те, як слідчій управління Артур Адамян, і це наше припущення,  на прохання свого батька Сергія Адамяна приїжджав до Новомосковська та, як то кажуть, «кошмарив» міського голову Віктора Літвіщенко, також приватну організацію ритуальних послуг з орбіти депутата Новомосковської міської ради Романа Лебедєва, комунальне підприємство “Новомосковський комбінат комунальних підприємств”. І це було в період передвиборчих перегонів, бо після виборів Артур Адамян раптово загубив інтерес і після вже нікого в Новомосковську не «кошмарив». Або ми вважаємо, що папа сказав, щоб він нікого не чіпав з чинний влади міста.

 І такі обставини в Новомосковську нас не дивують, бо міським головою Новомосковська обрали Сергія Олександровича Рєзніка. Після обрання Резніка в виконавчій владі Новомосковська на різних посадах з’явились мешканці з Дніпра і Сергій Полосович Адамян теж отримав посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 
Майже з того моменту в Новомосковську настала тиша, мешканці Дніпра з оточення Рєзніка отримали нові та видумані посади з великою зарплатнею та почали разом з Рєзніком плести корупційні схеми під прикриттям поліції та прокуратури міста.
 До речі, раніше в Новомосковську більшість посад, що з’явились виключно після обрання міським головою Сергія Рєзніка, не існувало, та великої зарплатні зовсім не було, але з’явився Рєзнік, увів нові посади, призначив великі зарплати, посадив своїх людей, мешканців з Дніпра і вони почали, як кажуть працювати на благо себе та своїх родин, а не Новомосковська та містян.
 
Майже з того часу і правоохоронці повністю загубили інтерес до корумпованої міської влади яку очолює головний корупціонер Сергій Рєзнік, і це, на нашу думку, пов’язано з тим, що міського голову  та його кримінальне оточення прикриває слідчий управлення спеціальних розслідувань у Дніпрі Артур Адамян.
Як ще можливо пояснити такий збіг обставин!
На таку думку ще натякають деякі приклади з корумпованого життя Новомосковської влади. Майже пів року тому волонтери та активісті Новомосковська звернулись з заявою, а потім записали відео звернення на якому повідомляють, що заступниця міського голови та близька до тіла міського голови Ірина Ялова разом з міським головою Рєзніком розкрадає гуманітарну допомогу призначену для біженців.
Уважно подивиться відео:

 Заява є, відео звернення теж є, але справа далеко не пішла, справу не розслідують та коментарів з цього приводу не дають правоохоронці Новомосковська.
 
Ще один приклад, депутати Новомосковської міської ради звинуватили міського голову Сергія Рєзніка та секретаря міської ради від забороненої партії ОПЗЖ,  Володимира Арутюнова в розкраданні бюджетних коштів, призначених на оборону міста.

 
Заява є, відео звернення депутат Олександр Мирошник записав та опублікував, але діла далі не пішло.
 
Поліція та прокуратура Новомосковська ці звернення проігнорувала, коментарів не надала. Як і завжди робиться у Новомосковську!
 
Ми вважаємо, що і тут була домовленість Сергія Адамяна с правоохоронцями за допомогою сина Артуру з поліцією та прокуратурою Новомосковська.
 Це наші припущення та особиста думка.
 
Але коли в державі війна, а новомосковські чиновники крадуть і їх не карають згідно з законом, то ми вважаємо, що їх прикривають правоохоронні органи та на їх дії закривають очі.
 
Також ми вважаємо, і це є нашою особистою думкою, що за допомогою Сергія Адамяна міський голова Сергій Рєзнік закрив відносно себе кримінальну справу про розкрадання Сергієм Рєзніком 21 млн грн з бюджету Дніпра яку прокуратура Дніпра відкрила проти нього, коли він очолював департамент розвитку міста в дніпропетровській міськраді.
Тоді відносно Рєзніка відкрили кримінальну справу, провели розслідування та передали кримінальну справу до суду. Але обвинувачення робить все, щоб Рєзніка суд не покарав і той ніякого покарання не отримав,  і зміг стати міським головою. І він за допомогаю судді пішов на вибори і став міським головою Новомосковська. На  час передвиборчих перегонів Рєзнік вже мав близькі стосунки з Сергієм Адамяном, на виборах пан Адамян працював у виборчому штабі одіозного Сергія Рєзніка, а після вдалих виборів Адамян отримав посаду з великою зарплатною.
 
Кримінальну справу проти Рєзніка суддя Сергій Петрович Мельниченко не розглядає, обвинувачення не наполягало на розгляду та досі не наполягає.

 
Ми припускаємо, що обвинувачення не наполягає на скорішому розгляду справи тому, що їх попросив слідчий управління стратегічних розслідувань Артур Сергійович Адамян, а суддя Сергій Петрович Мельніченко  — тому, що, мабуть, йому Рєзнік, або його представник дали хабар. Як це завжди буває в  судах Дніпра!
 
Іншого пояснення повної бездіяльності судді Сергія Петровича Мельніченко та обвинувачення з прокуратури ми не знаходимо.
 
Мешканці Новомосковська вважають, що Президенту України Володимиру Зеленському настав час звернути увагу на корумповану владу в Новомосковську та не менш корумповані правоохоронні органи.